IVECO

کشـــنده IVECO SWAY

اتوبوس کشنده سروش دیزل iveco با ظرفیت بالا و قابلیت حمل بار تا ۱۶ تن، مناسب حمل بار در محیط شهری و برون شهری است. با داشتن تکنولوژی پیشرفته، امنیت بار و راننده بهبود یافته و فضای داخلی راحت و مناسب برای راننده و همراهانش است. با قابلیت اتصال به کامیون‌های مختلف، این خودرو به عنوان یک انتخاب بی‌نظیر در صنعت حمل و نقل شناخته می‌شود.

سبک جدید با عملکرد بالا

تکتک جزئیات به دقت مورد مطالعه قرار گرفته اند تا عملکرد آیرودینامیکی خودرو به حداکثر برسد، تمام فضاها و شکاف‌ها بسته شده اند تا جریان هوا بهینه شود و افزایش قابل توجهی در بهره وری سوخت ارائه شود . موتور جدید و اجزای سازنده ، سطح عملکرد و بهره وری سوخت را بالا میبرند و بهره وری کسب و کار شما را افزایش میدهند.

چراغ های فول LED

چراغ هایی با طراحی جدید به شما اطمینان میدهند که تمام دید مورد نیازتان را خواهید داشت. سنسور نور روی شیشه جل. به طور خودکار چراغ را در محیط کم نور روشن میکند. عملکرهای پیچ و خم چراغ باعث بهبود دید راننده هنگام چرخش می‌شود.

امکانات داخلی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

قوای محرکه

ون

موتور IVECO C13

6 سیلندر خطی

حجم موتور 12882cc

توان 530 ، 570 اسب بخار

سوخت دیزل

گشتاور 2400 نیوتون متر

توربو شارژ و اینترکولر

سطح آلایندگی یورو 6

ترمز موتور

باتری و آلترناتور

باتری 24V

الترناتور SMF100A

سیستم فرمان

جعبه فرمان BOCH/ZF

ویژگی های حرکتی

حداکثر سرعت خودرو 120 کیلومتر بر ساعت

حداکثر سرعت مجاز 100 کیلومتر بر ساعت

صندلی

صندلی چرمی شاگرد و راننده

اوزان

حداکثر وزن مجاز ترکیبی 44000 کیلوگرم

GVW 20000 کیلوگرم

ابعاد

فاصله محوری 3790 (میلیمتر)