سروش دیزل مبنا

هیوندایی در یک نگاه

شرکت هیوندایی موتورز، یک شرکت کره ای چند ملیتی تولید اتومبیل با مدیریت مرکزی مستقل در سئول کره جنوبی می باشد. این شرکت در سال ۱۹۷۶ تأسیس و به همراه دیگر شرکت تابعه یعنی کیاموتورز به هیوندایی موتور گروپ تعلق دارد. این شرکت پنجمین خودروساز بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۲ لقب گرفته است.

در حال حاضر هیوندایی چهارمین خودروساز بزرگ در سراسر دنیا می باشد. این شرکت مالک بزرگترین کارخانه تولید کننده در شهر اولسان کره جنوبی می باشد و تولید سالانه آن بالغ بر ۱/۶ میلیون خودرو می باشد. این شرکت حدود ۷۵۰۰۰ کارمند در سراسر دنیا دارد. هیوندایی با ۶۰۰۰ نماینده در ۱۹۳ کشور جهان خودرو عرضه می کند.

شرکت هیوندایی در سال ۱۹۹۵ کارخانه خود در شهر جانجو در کره جنوبی را برای تولید خودروهای تجاری تأسیس نمود. دو محصول کامیونت مایتی و مینی بوس کانتی در سال ۱۹۹۸ به بازار عرضه شد. در سال ۲۰۰۰ اتوبوس های درون شهری گازسوز و در سال ۲۰۰۶ اولین کامیون های تراگو و اتوبوس بین شهری یونیورس در این کارخانه تولید شد. در سال ۲۰۱۴ خط تولید مینی بوس H۳۵۰ در این کارخانه راه اندازی گردید. شرکت هیوندایی موتورز دارای کارخانه ها و مراکز  تحقیق و توسعه متعددی در سراسر دنیا می باشد که همگی آن ها اهداف زیر را دنبال می کنند:

  • توسعه بخش تحقیق و توسعه
  • ارتقا فروش در سراسر دنیا
  • جلب رضایت مشتریان
  • طراحی محصولات جدید و متناسب با محیط زیست
     

شرکت سروش دیزل مبنا

شرکت سروش دیزل مبنا در سال ۱۳۹۴ با انعقاد قرارداد انحصاری با شرکت هیوندایی موتورز کره جنوبی برای تولید سه محصول کامیونت HD65، HD78 و مینی‌بوس H350 با مدیریت افراد متخصص و با تجربه در زمینه تولید خودروهای اروپایی و آسیای شرقی در منطقه ویژه آزاد اقتصادی سلفچگان فعالیت خود را آغاز نمود.
پس از راه‌اندازی خط تولید و اخذ پروانه بهره‌برداری در همین سال اقدام به تولید ۳۰۰ دستگاه کامیونت HD65 و HD78 نمود. در این راستا به‌منظور افزایش بهره‌وری، تولید و کیفیت محصول تولیدی، موفق به پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت و اخذ گواهی‌نامه ISO9001:2008 گردید.
برنامه‌ریزی برای تولید ۲۰۰۰ دستگاه کامیونت و مینی‌بوس هیوندایی در سال ۱۳۹۵ یکی از اهداف این شرکت در راستای ایفای نقش خود در تأمین ناوگان حمل و نقل عمومی در کشور است.
شرکت هیوندایی موتورز نیز با تولید محصول با کیفیت و پشتیبانی‌های فنی دائمی، همواره این شرکت را همراهی نموده است. در زمینه خدمات پس از فروش نیز ایجاد شبکه گسترده خدمات پس از فروش در کل کشور، برگزاری دوره‌های آموزشی، تأمین قطعات یدکی و ارائه خدمات گارانتی و وارانتی به مشتریان از جمله اقدامات مهم در جهت جلب رضایت مشتریان در این شرکت می‌باشد.
همچنین با تلاش بی‌شائبه مدیران ارشد شرکت سروش دیزل مبنا و نگاه هوشمندانه ایشان به مقوله توسعه شرکت، اقدامات خوبی در زمینه توسعه ظرفیت تولید و افزایش گستره محصولات صورت گرفته است.
گفتنی است شرکت سروش دیزل در حال حاضر با در اختیار داشتن نیرو انسانی توانمند و متخصص به عنوان یکی از شرکت‌های خودروساز تجاری در سطح کشور مطرح است و فرآیند توسعه سریع خود را طی می‌کند تا بتواند نقش قابل توجهی در توسعه کشور جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

خط مشی کیفیت

 شرکت سروش دیزل مبنا در سال ۹۴ به منظور ساخت و تولید خودروهای جمعی، با استفاده از روش تولید غیر متمرکز، با همکاری شرکت‌های خودروساز داخلی و خارجی (هیوندایی )، تأسیس شده است و در ایفای رسالت خود، با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای همواره در تلاش است كه در صدد ارائه محصولاتی با کیفیت برتر، همسو با نیازمندی‌های بازار برآید و رضایت مشتریان را با ارائه محصولات مورد نظر ایشان جلب نماید و نیاز ناوگان حمل و نقل جاده‌ای و شهری را به خوبی پاسخگو بوده به نحوی که هر یک از مشتریان تصویر روشن و واضحی از شرکت در ذهن داشته باشند. به همین منظور و در راستای رعایت قوانین، مقررات و همچنین الزامات استاندارد ISO9001:2008 خود را متعهد به تحقق اهداف ذیل می‌داند.

  •     افزایش اثربخشی فرآیندهای سیستم مدیریت كیفیت و حركت پیوسته به سوی بهبود مستمر
  •     تنوع بخشیدن به محصولات جهت حفظ سهم بازار و حضور در بازارهای جدید
  •     جلب رضایت مشتریان از طریق شناخت و درک نیازهایشان و برآوردن این نیازها با تولید محصولات با کیفیت
  •     آموزش مستمر كاركنان و مدیران به منظور بهره‌برداری از استعدادهای بالقوه آنان در جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر

مدیریت سازمان، ضمن پایبندی به الزامات سیستم مذکور و تعهد به پیگری بهبود مستمر و در راستای نیل به اهداف فوق و بازنگری سالانه این خط مشی، از مجموعه كاركنان این شركت اعم از مدیران، كارشناسان و مسئولان مربوطه تقاضا دارد تا ضمن احترام كامل به نظرات و خواسته‌های مشتریان و جلب رضایت آنان با ایجاد فضای همدلی و تلاش روز افزون همكاری‌های لازم را در جهت استقرار كامل سیستم مدیریت كیفیت به عمل آورند.